Zespół OWES Szczecin

Zespół Aktywa Plus Emilia Kowalska realizujący działania Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego:

 

→  Emilia Kowalska – Kierownik, Doradczyni

kontakt@aktywneowes.pl

 

→  Anna Łukomska-Dziedzic – Koordynator projektu, Doradczyni

tel. 517 357 677 szczecin@aktywneowes.pl

 

→  Aleksandra Daczkowska – Doradczyni Podstawowa

aleksandra.daczkowska@aktywneowes.pl

 

→  Krzysztof Sowa – Doradca podstawowy

tel. 690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl

 

→  Marta Przeczewska – Animatorka, Doradczyni

marta.przeczewska@aktywneowes.pl

 

→  Michał Głuszyk – Animator, Doradca Kluczowy

tel. 780 126 808, michal.gluszyk@aktywneowes.pl

 

 

→  Joanna Moroń – Kluczowy Doradca Biznesowy

tel. 501 188 755, joanna.moron@aktywneowes.pl

 

→  Ewa Sołowińska – Radca Prawny, Doradczyni

ewa.solowinska@aktywneowes.pl

 

→  Adrianna Kowalska – Radca Prawny, Doradczyni

adrianna.kowalska@aktywneowes.pl

 

 

 

→  Patryk Markus – Księgowy Podmiotów Ekonomii Społecznej

tel. 797 382 807, biuro@aktywneowes.pl

 

→  Julia Nyga – Księgowa, Kadrowa

julia.nyga@aktywneowes.pl