Zespół OWES Szczecin

Zespół Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim:

 

Emilia Kowalska Kierowniczka Projektu / Koordynatorka Merytoryczna SZOWES / Specjalistka ds.zamówień publicznych  508 675 975   emiliakowalska@aktywaplus.pl
Anna Łukomska – Dziedzic Koordynatorka Merytoryczna SZOWES  517 357 677   szczecin@aktywneowes.pl
Marta Przeczewska Koordynatorka Merytoryczna SZOWES / Animatorka SZOWES  789 358 759  marta.przeczewska@aktywneowes.pl
Marta Rospara Animatorka SZOWES / Doradczyni Podstawowa  575 730 240  marta.rospara@aktywneowes.pl
Natalia Broja Animatorka SZOWES / Doradczyni Podstawowa  575 730 380  natalia.broja@aktywneowes.pl
Krzysztof Sowa  Animator SZOWES / Doradca Podstawowy  690 860 760  krzysztof.sowa@aktywneowes.pl
Michał Głuszyk  Animator SZOWES / Doradca Kluczowy SZOWES  780 126 808  michal.gluszyk@aktywneowes.pl
Emilia Przytomska Animatorka SZOWES  514 055 299
 emilia.przytomska@aktywneowes.pl
Magdalena Rogojsza Doradczyni Podstawowa  516 702 431  magdalena.rogojsza@aktywneowes.pl
Aleksandra Rolnicka Doradczyni Podstawowa  518 293 750
 aleksandra.rolnicka@aktywneowes.pl
Maja Kwiatek Doradczyni Podstawowa  511 786 302
 maja.kwiatek@aktywneowes.pl
Ewa Łabieniec  Doradczyni Kluczowa SZOWES / Kluczowa Doradczyni Biznesowa  575 590 900  ewa.labieniec@aktywneowes.pl
Anna Zimnicka Doradczyni Kluczowa SZOWES  / Kluczowa Doradczyni Biznesowa 575 730 889  anna.zimnicka@aktywneowes.pl
Joanna Sokalska Doradczyni Kluczowa SZOWES  / Kluczowa Doradczyni Biznesowa  575 730 550
 joanna.sokalska@aktywneowes.pl
Ewa Sołowińska  Doradczyni Kluczowa SZOWES  780 126 807  ewa.solowinska@aktywneowes.pl
Ariel Juszczak  Doradca Kluczowy SZOWES  508 957 460  ariel.juszczak@aktywneowes.pl
Paulina Stok-Stocka Doradczyni Kluczowa SZOWES   798 958 950
 paulina.stok.stocka@aktywneowes.pl
Joanna Moroń  Kluczowa Doradczyni Biznesowa / Coach  501 188 755  joanna.moron@aktywneowes.pl
Adrianna Kowalska Kluczowa Doradczyni Biznesowa / Specjalistka ds.zamówień publicznych  504 417 704
 adrianna.kowalska@aktywneowes.pl
Aleksandra Borkowska Kluczowa Doradczyni Biznesowa / Specjalistka ds. Reintegracji  575 730 880  aleksandra.borkowska@aktywneowes.pl
Małgorzata Laskowska Specjalistka ds. Reintegracji / Doradczyni Kluczowa SZOWES   575 730 310  malgorzata.laskowska@aktywneowes.pl
Karolina Sosnowska Kluczowa Doradczyni Biznesowa  509 472 169
 karolina.sosnowska@aktywneowes.pl
Monika Celt Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową  575 730 960   monika.celt@aktywneowes.pl
Julia Nyga  Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową  537 780 440  julia.nyga@aktywneowes.pl
Stanisława Skukowska Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową  790 590 970  stanislawa.skukowska@aktywneows.pl