W najbliższą sobotę kolejny Piknik z Ekonomią Społeczną, tym razem w Kościnie

6.10.2018 r. OWES będzie organizował kolejne wydarzenie animacyjne „Piknik z Ekonomią Społeczną pod Jarzębiną” o charakterze lokalnym dla mieszkańców sołectwa Kościno i okolic.

 

Podczas pikniku będzie można zapoznać się z ofertą OWES, uzyskać wszelkie informacje dot. zakładania i funkcjonowania m.in. fundacji, stowarzyszeń, jak również wziąć udział w konkursie z wiedzy o ekonomii społecznej i wygrać fantastyczne nagrody. Na koniec pikniku spośród uczestników naszego konkursu zostanie wylosowany bon do Empiku o wartości 100 zł!

 

Piknik z Ekonomią Społeczną organizowany jest w ramach VIII Biegu Przełajowego „Jarzębina” oraz marszu Nordic Walking Kościno-Dołuje mających na celu działania na rzecz propagowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia różnych grup społecznych i środowiskowych, tj. (biegi na dystansie 7 km i 3,5 km, Nordic Walking na dystansie 3,5 km). Podczas pikniku swoją działalność promować będą lokalne podmioty ekonomii społecznej.

 

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1452135801554323/

 

Piknik z Ekonomią Społeczną współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-20.