Mierzyński Piknik z Ekonomią Społeczną za nami!

16 września odbył się Mierzyński Piknik z Ekonomią Społeczną przy Parafii MBB przy ul. Weleckiej 17.

W słonecznej aurze i fantastycznej atmosferze na stoisku OWES można było zapoznać się z ofertą OWES, uzyskacie wszelkie informacje dot. zakładania i funkcjonowania m.in. fundacji, stowarzyszeń, jak również wziąć udział w konkursie z wiedzy o ekonomii społecznej i wygrać fantastyczne nagrody. Ponadto uczestników naszej animacji zapraszaliśmy do fotobudki, gdzie można było uwiecznić wspaniałą atmosferę pikniku. Na koniec pikniku spośród uczestników naszego konkursu został wylosowany bon do Empiku o wartości 100 zł! Nagrodę otrzymała Pani Izabela z Mierzyna. Gratulujemy.

 

ODPUST PARAFIALNY był organizowany przez Parafię MBB, Sołectwo Mierzyn, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn, PSP Mierzyn i wielu innych partnerów. W czasie festynu zorganizowanych było wiele atrakcji m.in. koncerty, pokaz karate, pyszne jedzenie, watę cukrową, popcorn, gofry, wielka loteria fantowa, dmuchańce, postacie z bajek, rękodzieło wykonane przez  mieszkańców Mierzyna, i wiele innych….

 

Piknik z Ekonomią Społeczną było współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-20.